uczestnicy

skawina

Uczestnicy warsztatów fotograficznych realizowanych w ramach Programu Rozwoju Bibliotek

Skawina 2013 r. 

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

od lewej: Włodzimierz Płaneta,

Jacek Piwowarczyk, ???, Michał Turakiewicz

 

gl-1

Gliczarów Górny 2011 r. 

Tygodniowe warsztaty fotograficzne dla utalentowanej plastycznie młodzieży z krakowskich szkół muzycznych. Włodzimierz Płaneta, Jerzy Skoczylas

Proszę o pomoc w ustaleniu nazwisk uczestników  studio@planetaw.com 

 

 

 

 

Grupa techniczna 2010 r. 
Górny rząd: ???, ???, ???, ???, Paulina Przybytek-Suder, Włodzimierz Płaneta, dolny rząd: ???, Katarzyna, ???, Rafał Przybytek-Suder, ???, ???

Proszę o pomoc w ustaleniu nazwisk uczestników studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa pejzażowa i grupa warsztaty 2010 r. 

od lewej w górnym rzędzie: Krzysztof Rodak, Piotr Werewka, Mateusz Malicki, ???, Aleksandra Zapolska, Jacek Piwowarczyk,
poniżej: Włodzimierz Płaneta, Michał Turakiewicz, Barbara Trać, Kamila Łabędzka-Słowik, Danuta Ilcewicz-Stefaniuk, Bogusława Czajczyk, Lilianna Wolnik, Agata Różycka

Proszę o pomoc w ustaleniu nazwisk uczestników studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

Grupa pejzażowa 2010 r. 

od lewej: ???, ???, Bogusława Czajczyk, Agata Różycka, Mateusz Malicki, Konrad Łapin

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa techniczna 2010 r. 

od lewej: Włodzimierz Płaneta, Michał Franaszek, ???, ???, ???, Michał Turakiewicz

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

 

grupa-techniczna-2010

Grupa warsztaty 2010 r. 

od lewej w górnym rzędzie: Tadeusz Chudy, Danuta Ilcewicz-Stefaniuk, ???, ???, ???, Jacek Piwowarczyk, Urszula Wilgocka, Michał Turakiewicz, poniżej od lewej: Włodzimierz Płaneta, ???, ??? Kamila łabędzka – Słowik, ???, ???, Barbara Trać, Aleksandra Zapolska, ???, Piotr Werewka

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

grupa-pejzazowa-2010Grupa pejzażowa i grupa warsztaty 2010 r. 

W górnym rzędzie od lewej: Tadeusz Chudy, ???, Aleksandra Zapolska, Bogusława Czajczyk, Liliana Wolnik, Agata Różycka, Piotr Werewka, Konrad Łapin, Mateusz Malicki, Jacek Piwowarczyk, poniżej od lewej ???, ???, Michał Turakiewicz, Włodzimierz Płaneta

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

portretowa-2010Grupa zaawansowana fotografii portretowej 2010 r. 

od lewej: Marcin Maryański, Piotr Kręglicki, Alicja Olender, Jurand Sas, Aleksandra Rosołowska

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

 

portretowa-2010-cGrupa zaawansowana fotografii czarno-białej cyfrowej 2010 r. 

od lewej: Tomasz Kołek, Karolina Bała, Olimpia Nowik , Krzysztof Pelc, Aneta Wilk

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

 

grupa-techniczna-2009Grupa techniczna 2009 r. 

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

 

nikiszowiecWarsztaty Fotograficzne z młodzieżą gimnazjum oo Pijarów w Krakowie

Nikiszowiec 2009 r. 

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

zbiorowe-techniczna-2009aGrupa techniczna 2009 r. 

Aleksandra Rosołowska, Urszula Różycka, Rafał Kosiński, Alicja Olender, Włodzimierz Płaneta

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

zbiorowe-2009-2Warsztaty fotograficzne 2009 r. 

od lewej: Janusz Różycki, Ryszard Cabała, Olimpia Nowik, ???, Zbigniew Strózik, Grzegorz Gancarz, Krzysztof Kowalczewski, Rafał Kosiński, Krcha, Michał Gorycki, Krzysztof Pelc; w dolnym rzędzie od lewej: ???, Tomasz Kołek, Krzysztof Werejko, Włodzimierz Płaneta, Rafał Dziwisz, Karolina Bała, ???

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

Warsztaty fotograficzne 2009 r. – grupa studyjna

od lewej rzędzie: ???, Wojciech Czabanowsk, ???, ???, ???, Agnieszka Szuwarzyńska

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

zbiorowe-warsztaty-2009Warsztaty fotograficzne 2009 r. 

od lewej w górnym rzędzie: ???, Ryszard Cabała,Swietłana Tyupa, Krzysztof Warejko, Karolina Bała, Janusz Różycki, Olimpia Nowik, Tomasz Kołek, Konrad Łapin, Rafał Kosiński, Krzysztof Pelc. Poniżej od lewej: ???, Michał Gorycki, Anna Gumułka, ???, Ewa Kudłaty, Włodzimierz Płaneta

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

czestochowa-kopiaWarsztaty fotograficzne Czestochowa 2009 r. 

Włodzimierz Płaneta, Sławomir Jodłowski

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

Warsztaty fotograficzne grupa pejzażowa 2009 r. 

od lewej: Janusz Różycki, ???, ???, Joanna Wierońska, ???, Włodzimierz Płaneta, Olimpia Nowik, ???, Rafał Widzisz, Krzysztof Warejko, Tomasz Kołek, Ewa Kudłaty, Ryszard Cabała, ???.

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

golczaWarsztaty fotograficzne – Gminna Biblioteka Publiczna – Gołcza 2009 r. 

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa warsztaty 2009 r. 

od lewej: ???, Włodzimierz Płaneta, ???, Alicja Olender, ???, Aleksandra Rosołowska, Liliana Wolnik, ???, Bogusława Czajczyk, ???, ???

 

 

 

 

 

 

 

Grupa pejzażowa 2009 r. 

od lewej: Tomasz Kowalczewski, Paweł Barket, Grzegorz Gancarz, Piotr Stefański, Zbigniew Strózik, Rafał Widzisz. Poniżej Włodzimierz Płaneta, Joanna Wieroński, Sławek Kowalczyk

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

Grupa studyjna 2009 r. 

Violetta Bursztynka-Obuchowicz, Katarzyna Sanecka

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa pejzażowa 2008 r. 

od lewej: Jurand Sas, Daniel Gierczyk, ???, Przemek Stanek, Marek Janikowski, Zbigniew Kijania, Marta Hawlena, Katarzyna Sanecka, Ryszard Cabała, ???

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

Grupa studyjna 2008 r. 

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa techniczna 2008 r. 

od lewej: ???, ???, ???, Marcin Borelowski, ???, ???, poniżej od lewej: ???, ???, Aneta Mudyna, ???, Włodzimierz Płaneta

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

Grupa studyjna 2008 r.  

Olimpia Nowik, Ryszard Lachman

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

Grupa techniczna 2008 r. 

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa techniczna 2008 r. 

Ewa Kudłaty, Włodzimierz Płaneta

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

Grupa warsztaty 2008 r. 

Sławomir Kowalczyk, Rafał Widzisz

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa warsztaty 2008 r. 

Aneta Wilk, Marta Janikowska, Agnieszka Szuwarzyńska, Agata Siegel, Daniel Gierczyk, Konrad Poznański, Zbigniew Kijania, Marek Janikowski, Włodzimierz Płaneta 

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

Grupa warsztaty 2008 r.  

od lewej w górnym rzędzie: ???, ???, Jurand Sas, Przemek Stanek, ???, ???, ???, ???

w dolnym rzędzie od lewej: ???, ???, ???, ???, Włodzimierz Płaneta 

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

Grupa techniczna 2008 r. 

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa techniczna 2008 r. 

od lewej: ???, ???, Marek janikowski, ???, Jurand Sas, Zbigniew Kijania, Przemek Stanek, Katarzyna Sanecka, poniżej Włodzimierz Płaneta

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

Warsztaty, Gimnazjum o.o. Pijarów – Kraków – 2007 r. 

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa studyjna 2007 r. 

Piotr Szymaszek 

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa techniczna 2007 r.  

Marcin Borelowski, Włodzimierz Płaneta 

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

Grupa warsztaty 2007 r. 

od lewej. Włodzimierz Płaneta, Agnieszka Szuwarzyńska, ???, ???, ???, Sylwia Łabaj , Zbigniew Kijania, Konrad Poznański, Daniel Gierczyk

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

   

Grupa warsztaty 2002 od lewej: ???, Łukasz Pęcak, Paweł Drozd, Hanna Kiszka, Włodzimierz Płaneta, ???, Maria Brzostowska

Grupa techniczna 2003 r. 

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa warsztaty rok ???

Katarzyna Skupień, Włodzimierz Płaneta, Witalis Szumiło-Kulczycki

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa warsztaty rok ???

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa warsztaty rok ???

Marek Ryłko, Włodzimierz Płaneta, Artur Pióro

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa warsztaty rok ???

Włodzimierz Płaneta, Jacek Dumanowski, Agata Pałys-Suchorab

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

Grupa warsztaty rok ???

Włodzimierz Płaneta, Artur Pioro, Marek Ryłko

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa Warsztaty rok. ???

Ireneusz Misiak, Agata Pałys-Suchorab, Małgorzata Pióro, Artur Pióro, Zygmunt Novak

 

 

 

 

 

 

 

 

Warsztaty Fotograficzne rok ???

Magda Czubernat, Wanda Szumiło-Kulczycka, Włodzimierz Płaneta 

 

 

 

 

 

 

 

 

Warsztaty Fotograficzne rok 2002 r. 

Zygmunt Novak, Agata Pałys-Suchorab, Jacek Dumanowski, Małgorzata Pióro, Michał Banaś, Artur Pióro, Leszk Barwacz, Włodzimierz Płaneta

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

 

 

Warsztaty Fotograficzne rok ?

???, Aneta Wójcik, ???

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

 

Warsztaty Fotograficzne rok ?

Wojciech Ziajka, Adam Windak, Wanda Szumiło-Kulczycka, Roman Buliński, Włodzimierz Płaneta 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Warsztaty Fotograficzne rok ?

od lewej: Roma Buliński, ???, ???, Wanda Szumiło-Kulczycka, Magda Czubernat, Maciej Smycz, Włodzimierz Płaneta 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Warsztaty Fotograficzne rok ???

Magda Czubernat, Maciej Smycz, Włodzimierz Płaneta, Janusz Socha 

 

 

 

 

 

 

 

 

Warsztaty Fotograficzne rok ??? Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

Zygmunt Novak, Wanda Szumiło-Kulczycka, Włodzimierz Płaneta, Wojciech Ziajka 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Warsztaty Fotograficzne rok ??? Adam Windak, Piotr Koralewski, Mirosław Dzido, Włodzimierz Płaneta, Jan Czyżewski 

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

 

Warsztaty fotograficzne 1994 r.

Włodzimierz Płaneta, Robert Baś, Agata Jaskierny, Janusz Skórski 

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

     

           

 

                                                                                           

 

Lanckorona

Włodzimierz Płaneta, Janusz Czerwiński, Joanna Mrówka 

 

 

 

 

 

 

 

Warsztaty fotograficzne 1993 r. Brunon Wąsowski, Marek Żyliński, Wiesław Kachnowicz, Stanisław Kwieciński, Ireneusz Marlicki, Stanisław Guzik, Włodzimierz Płaneta

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

Pamiętamy o byłych uczestnikach Warsztatów Fotograficznych w Krakowie którzy odeszli… Ich barwne i pełne życia postacie na zawsze zostaną w naszej pamięci. Czas płynie – fotografie pozostają…

+ Jerzy Półczyński  + Marcin Borelowski  + Agata Pałys-Suchorab 2018 r.

 

Odtwarzamy listę wszystkich uczestników Warsztatów Fotograficznych w Krakowie. Prosimy o pomoc w uzupełnieniu nazwisk i ewentualnie lat uczestnictwa. 

Prosimy o linki do swoich stron internetowych i galerii, chętnie je opublikujemy. Obecnie na liście jest 680 uczestników.   

Lista uczestników Warsztatów Fotograficznych w Krakowie  w latach 1993 – 2020  

A

Adamaszek Piotr 

Adamska Martyna

Adamski Krzysztof 

Albin Joanna 

Ambrosiewicz-Jacobs Julia 

Andrusikiewicz Wacław

Anielska Dorota
Augustyniak Jarosław 

B

Baś Robert

Badzioch Mirosław

Bajan Katarzyna 

Barket Paweł 

Bartel Kazimierz

Barwacz Leszek 

Bakowski Wiesław 

Balcer Natalia

Balcerowiak Klaudia 

Balcewicz Aleksander 

Bała Karolina

Bałazy Marcin  

Banaś Michał

Barabanor Michał

Baranek Aleksandra

Bauer Marek 

Bąk Kamil

Bednarek Anna  

Bednarek Ewa 

Bednarczyk Klaudia

Bednarczyk Paweł

Bielański Dawid 

Belka Judyta

Bestyński Jerzy 

Bialic Katarzyna

Bieliński Maciej

Białowąs Karina

Bieda Marzena  

Bielecka Małgorzata 

Bieniek Ewa

Bielich Ewa  

Bilski Radosław

Binkowski Tomasz

Biernacki Paweł  

Bizoń Katarzyna

Błaszczyńska Anna

Błazy Marcin

Błakała Iwona

Błachut Beata 

Błachut Tomasz  

Bobek Mateusz

Bobula Tomasz

Bochenek Mariusz  

Borelowski Marcin + 

Borkowska Joanna 

Brzostowska Maria

Brzyska Małgorzata  

Buliński Roman

Buławski Marcin + 

Burns Ewa

Bursztynka-Obuchowicz Violetta

Byrski Piotr  

C

Cabała Ryszard

Cabała-Jania Teresa

Cała Anna 

Ceglarek Aneta 

Chatys Jarosław

Chmielnicka Dorota

Chodecka Izabela

Choiński Marcin  

Chroba Agnieszka 

Chrzeszczuk Bartłomiej 

Chudzikiewicz-Pastusia Kinga 

Chudy Tadeusz

Chudzikiewicz-Pastuszka Kinga  

Chwesiuk Grzegorz

Cichocka Marta 

Ciećkiewicz Beata

Ciężadło Michał 

Ciesielski Miłosz 

Cora Wojciech

Czabanowski Wojciech  

Czaja Mieszko 

Czajczyk Bogusława

Czarnecka Jolanta

Czarnecki Tadeusz

Czechowska Joanna 

Czekaj Maciej  

Czerwiński Janusz

Czopek Barbara

Czopek Natalia

Czubernat Magda 

Czyżewski Jan  

D

 

Dąbrowska Dominika 

Debska Małgorzata

Dhlke-Orska Monika 

Dec Laura

Dec Zdzisław

Dobrowolska Ewa

Domagała Jacek  

Domańska Jagoda

Domański Jerzy

Drebszok Kamila  

Drozd Paweł 

Dryja Krzysztof 

Dubiel Leszek 

Dudek Justyna 

Dul Aleksandra 

Duliński Mateusz 

Dumanowski Jacek

Duś Michał

Dutkiwicz Anna 

Dutkiewicz Dariusz 

Dutkiewicz Taras 

Durelek-Janusz Małgorzata 

Duś Michał 

Dwefler Marzena

Dworak Dominika 

Dybiec Tomasz

Dyduch Kazimierz  

Dyduła Robert

Dykas Wojciech 

Dymitrowski Piotr

Dynda Robert 

Dziasek Wiktoria 

Dzięgiel Anna 

Dziegiel Paweł 

Dzido Mirosław

Dzióbek Robert

Dziubka Alicja

Dziuk Joanna

dziurzyński Piotr 

Dźwirek Artur

Dźwirek Jowita  

 

F

Faszczewska Magdalena

Fauske-Kaczanowska Aneta  

Feiner Paweł 

Filak Marta

Filip Dorota

Filipek Wojciech 

Flak Witold 

Florek Aldona

Floriański Wojciech 

Forman Edyta

Foryś Monika   

Frackowiak Dariusz

Franciszek Michał 

Froniak Justyna

Frymark Joanna 

Frynas Elżbieta  

G

 

Gabona Sławomir

Gajer Paweł 

Gajewski Janusz

Gałęziowski Michał 

Gałeziewski Marcin

Gałka Janusz

Gaweł Karolina

Gawin Artur

Gorczyńksa magdalena  

Grabacik Joanna  

Grabska-Press Marta 

Grzegorz Gancarz

Grzesiński Adam 

Grzybek Wincenty

Gibowski Szymon  

Gierczyk Daniel

Gładysek Katarzyna 

Głowacki Krzysztof 

Gorycki Michał

Gosciński Tomasz 

Górnisiewicz Arkadiusz 

Górski Jakub 

Gubała Alicja

Grudzień Kamil  

Gumułaka Anna 

Guzik Stanisław

Guzy Paulina 

H 

Haczewski Krzysztof

Hajduk Marian 

Halczyńska Marta

Halewski Tomasz 

Haltoś Jan

Hankus Paweł  

Hawlena Marta

Heiza Jacek  

Herzog Maria

I

Idzikowska Weronika

Ilcewicz-Stefaniuk Danuta

Isakiewicz Jerzy  

J

Jachymiak Wojciech

Jaguścik Sylwia 

Jakóbczyk Grażyna 

Jamka Urszula 

Janos Renata 

Janowski Dariusz 

Januszko Aleksandra 

Janik Marta 

Janikowski Marek

Janiszewski Maciej 

Janusz Artur 

Jaroł Beata

Jaroł Grzegorz 

Jaskierny Agata

Jarosz Izabela

Jaworska Monika 

Jeleń Piotr

Jura Łukasz 
Jurek Magdalena  

K

Kachnowicz Wiesław

Kaim Dominik 

Kalinowska Marta

Kamińska Dorota 

Kania Bogusława 

Kaproń Marcin 

Kapusta Artur

Kapusta Marcin

Karliński Wojciech 

Karpiński Piotr

Karpiński Sławomir 

Kasperczak Dagmara 

Kasperczyk Piotr  

Kasperska Sylwia

Kastner Maciej 

Kasina Joanna 

Kiełkowicz-Werner Magdalena

Kierońska Izabela  

Kijania Zbigniew

Kisielewski Bartłomiej 

Kiszka Hanna

Klimkiewicz Katarzyna

Klimkowska Dorota

Kłeczek Beata 

Kłosowski Andrzej 

Kneć Justyna

Koc Andrzej 

Kociołek Krzysztof 

Koleszko Witold

Kołek Tomasz

Kołodziej Beata 

Kołodziej Marta

Kołodziejczyk Katarzyna 

Kotarska Katarzyna 

Korczek Elżbieta

Kosowska Anna  

Kowalczyk Agata 

Kozłowska Ewa 

Kmita-Fugiel Małgorzata

Konieczny Szczepan 

Kopeć Małgorzata 

Kopeć Michał  

Koralewski Piotr

Kornas Piotr  

Kosiński Rafał 

Kosiński Tomasz 

Koszałka Marcin

Kotarska Katarzyna  

Kowalczewski Tomasz 

Kowalczyk Sławomir

Kowalczyk Szymon 

Kowalski Mariusz

Kowalski Tomasz 

Kowalska Patrycja

Kownacki Roman

Kozak Elżbieta 

Kozieł Piotr

Kozioł-Marzec Justyna  

Kozłowska Ewa 

Krawczyk Zbigniew  

Krawiec Agnieszka

Krawiec Mirosław 

Kreglicki Piotr 

Kreżel Agnieszka  

Krężołek Piotr

Król Helena 

Król Karolina

Król Marzena

Krzyszytoń Bartosz  

Krystaszek Przemysław

Krzyszkowska Barbara 

Krzyszkowski Wojciech 

Kubat Małgorzata

Kubecki Wojciech  

Kubera Natalia

Kubic Piotr  

Kubisiowski Piotr 

Kubiszowska Natalia

Kucharska Julia 

Kuchta Piotr

Kucio Maciej   

Kudelski Mateusz

Kudłaty Ewa

Kukła Agnieszka 

Kukla Iwona 

Kulessa Beata

Kulis Joanna 

Kupiec Monika 

Kupras Beata

Kusion Iwona  

Kwiecień Joanna

Kwieciński Stanisław

Kuchejda Dominika 

Kuchta Piotr 

Kuznetsova Ekaterina 

Kuźdnał-Kiermanek Kamil

Kwas Anna 

Kwasek Paweł 

Kwiatek Renata

Kwiatkowski Maciej

Kwieciński Stanisław  

L

Lachman Ryszard

Lala Monika 

Lazar Bogusława 

Lazar Tomasz 

Lech Tomasz 

Leckowska Jolanta

Leszko Marta 

Leśniewska Justyna 

Leśniewska Magda 

Lewandowski Wojciech 

Leżańska Małgorzata 

Leyko Magdalena 

Ligsza Magdalena

Lindner  Karolina

Liparski Jan 

Lipski Grzegorz

Liszka Grzegorz 

Ludwin Claudia  

Ł

Łabędzka-Słowik Kamila 

Łapin Konrad

Łabaj Sylwia 

Łomowska Aneta 

Łosik Katarzyna

Łoza Kinga

Łuczywo Małgorzata

Łukasiewicz Joanna 

Łukasiński Tomasz
Lewandowski Grzegorz

Łysakowski Robert   

Maciaszek Marta 

Maciej Anna

Maciejewski Wojciech

Madoczek-Musiał Elżbieta

Machota Małgorzata 

Makowski Maciej 

Marcinkowska Elzbieta

Marjańska Anna

Maj Łukasz 

Majorczyk Barbara 

Marlicki Ireneusz

Malicki Mateusz

Mariański Marcin  

Marynowska Renata

Marzec Mateusz 

Marzec Sebastian 

Mastalerz Radosław

Matuzik Dariusz

Matyka Małgorzata

Mazurek Tomasz  

Mawik Agata

Mazan Agnieszka

Mędrek Agnieszka 

Medoń Bożena

Mendys Agata 

Michałowska Barbara

Miedońska Anna 

Mietłowska Paulina 

Migut Barbara

Miklas Joanna 

Mikołajczak Katarzyna 

Mikołajczyk Olga

Mikuła Aleksandra

Milanowska Anna

Milanowski Krzysztof  

Miodek Kinga

Mirocha Marta

Misiak Ireneusz

Misztal Robert

Miśkiewcz Izabela 

Mitok Sylwia  

Młynarczyk Anna 

Młynarczyk Renata

Mojdak Jacek 

Mitok Sylwia 

Mrozek Radosław

Mrówka Joanna

Murawski Maciej  

N

Napierzyński Michał 

Natanek Marcin

Nawłoka Eugenia  

Neumann Jakub

Nosalska Aleksandra

Nowacka Katarzyna

Nowacki Andrzej

Nowak Michał  

Nowik Olimpia 

Novak Zygmunt 

O

Ochnio Jakub

Oddachowska Magdalena

Olasińska Magda 

Olczyk Agnieszka 

Olearczyk Łukasz 

Olech Łukasz 

Olender Alicja

Oleś Igor

Olszewska Magda  

Onkus Wojciech 

Opaliński Piotr

Oracz Elżbieta

Ordyna Elżbieta  

Orliński Maciej

Orłowski Tomasz

Ornat Maciej 

Oruba Zbigniew 

Osetek Anna

Osiak Agnieszka  

Ostafil Anna Wiktoria 

Ostafin Agnieszka

Ostrowska Lucyna

Osuch Wojciech 

Owsiany Katarzyna 

Ożóg Krzysztof 

P

Pabian Kamil 

Pabis Katarzyna 

Pachota Katarzyna

Pajak Szymon 

Pajek Szymon

Palider Anna

Palivoda Nadia 

Palivoda Ulana

Palka Katarzyna  

Palunek Roman

Pałka Anna  

Pałys-Suchorab Agata +

Pamul Małgorzata 

Paprotny Artur 

Pasternak Paweł

Paszkowska-Kwiatek Renata 

Pakulska Julia

Pamul Małgorzata

Patuła Michał 

Pawlak Jarosław

Pawłowska Anna  

Pącak Łukasz

Pecio Andrzej 

Pelc Krzysztof 

Peszkowski Lesław

Pietrzyk Beata  

Pękala Jarosław

Piekło Joanna  

Pierzchalski Piotr

Pietrzyk Beata 

Pijanowski Paweł 

Pikul Maria 

Piotrowski Michał  

Pióro Artur 

Pióro Małgorzata

Piwko Dorota

Piwoński Krzysztof  

Piwowarczyk Jacek

Podleśny Damian 

Polikowski Rafał 

Polit Filip 

Poręba Kamil 

Potocka Kinga

Potoniec Jan  

Poznański Konrad 

Półczyński Jerzy +

Prażucha Elżbieta 

Przybycin Michał

Przybytek-Suder Paulina

Przybytek Suder Rafał

Puczek Paulina 

Put Marcin

Pulnik Magdalena 

Pys Justyna 

R

Rabenda Andrzej 

Raczkowski Piotr 

Rachwał Magdalena

Radło Aleksandra

Radło Paweł  

Rahal Oskar 

Rakusek Roman 

Rodak Krzysztof

Rodak Piotr

Rodziewicz Magdalena

Radziszewska Zofia

Richter Zdzisław   

Rokita Beata 

Rosołowska Aleksandra

Rosińska Beata

Roman Joanna 

Romanek Katarzyna 

Romański Witold 

Rowiński Marek 

Rozum Adrian 

Różańska Karolina 

Różycka Agata  

Różycki Janusz

Rumin Karolina

Ryba Zbigniew 

Rybus Anna  

Ryczek Ewa 

Ryczkowska Beata 

Rydzy Maciej 

Rydzy Magdalena

Rydzy-Załuska Katarzyna  

Ryłko Marek 

S

Sagan Rafał 

Sanecka Katarzyna

Sajdak Marcin 

Sas Jurand

Serda Barbara 

Siedlecka Dorota 

Siegel Agata

Simieniuk Paulina

Skulski Maciej

Slyk Mariusz

Sobczyk Kamila  

Sokołowski Jacek 

Sołtysik Renata 

Sosa Dominika

Sośniak-Igielińska Magda  

Spałek Sylwia

Spiska-Kosińska Ewa 

Spłuszka Mariusz

Spura Agnieszka

Sroka Jerzy  

Stachura Jakub 

Stelmach-Król Bernadetta 

Stanecka Marta 

Stanek Dominika

Stanek Małgorzata 

Stanek Przemysław

Stankiewicz Rafał  

Stępniak Joanna

Strączek Paweł 

Strojek Adam 

Siedlecka Ewa  

Sikora-Majewska Beata 

Skoluk Monika 

Skoczek Jacek

Skowronek Michał  

Skórski Janusz

Skórski Maciej 

Skólski Maciej

Skrzydłowska Karolina 

Skupień Katarzyna 

Smoroń Dagmara 

Smycz Maciej

Sołtysik Renata 

Sośniak Magdalena 

Stanek Dominika

Stanek Przemysław

Stefański Piotr

Strączek Paweł 

Strózik Zbigniew

Suchocki Mariusz

Sułko Agnieszka 

Sumina Ksenia

Szafraniec Dorota 

Szarek Magda

Szczepanik Marta 

Szczerba Anna 

Szczurek Agata 

Szelegieniec Krzysztof 

Szkup Krzysztof 

Szulski Maciek 

Szmist Agnieszka 

Szumiło-Kulczycka Wanda

Szumilło-Kulczycki Witalis

Szuwarzyńska Agnieszka

Szura Małgorzata  

Szarszewska Agnieszka

Szpila Dawid 

Sztrale Linda

Szutkowska-Maj Milena

Szylaw Monika

Szymańska Małgorzata

Szynak-Russjan Ola  

Szyser Alicja  

Szymaszek Piotr 

Ś

Ślęczkowska Katarzyna

Ślęczkowski Wiesław

Ślusarczyk Joanna

Ślusarczyk Sławomir  

Światłoń Małgorzata

Świstek Maciej  

T

Tarasek Joanna 

Tarko Joanna 

Teter Paulina

Tetlak Magdalena 

Tosik Agnieszka 

Tiupa Swietłana 

Trać Barbara

Trojanowska Magdalena 

Tobjasz Katarzyna

Trautzel-Niedzielska Kalina

Trefon Sandra  

Trojanowska Magdalena

Trojanowska Małgorzata 

Trybalski Piotr 

Trzaska Karolina 

Tomasik Grzegorz

Tosik Katarzyna

Tuchalski Bogusław  

Turakiewcz Michał

Tylek Dorota 

Tyrpa Tomasz

U

Urbaniak Marek 

Utylska Beata 

W

Wachel Marek 

Wachowska Danuta 

Wadas Danuta

Wadas Grzegorz 

Wadas Grzegorz 

Wadowska Agnieszka 

Wańkowicz-Gil Natalia 

Warejko Krzysztof

Wąsowski Brunon

Wąsowicz Anna

Watanek Marcin

Warejko Krzysztof

Wiater Maciej

Wieczorek Ewelina 

Wereszczuk Marcin 

Werewka Oskar

Werewka Piotr

Werszczyński Borys 

Wierońska Joanna 

Wieżgowiec Marcin

Więcek Marek  

Wędzel Agnieszka

Wegrzyn Ireneusz 

Welzel Marek 

Wiech Tomasz 

Wiecha Szczepan 

Widzisz Rafał 

Wierońska Joanna

Witkowska Monika

Wilczek Justyna

Wilgocka Urszula 

Wilk Aneta

Wilk Magdalena 

Windak Adam

Wiśniewski Michał  

Witkowska Monika 

Wlezień Iwona

Wojtczak Beata

Wolak Andrzej 

Wolak Renata  

Wolnik Liliana

Woźniak Joanna 

Witkowska Anna 

Wójcik Aneta

Wójcik Halina

Wójcik Magdalena

Wójcik Tomasz

Wróblewska Anna   

Z

Zabielska Magda

Zając Elżbieta 

Ziarko Katarzyna  

Zawada Katarzyna

Zawisz Barbara 

Zawodny Magdalena

Zdzierski Szymon

Zgarda Izabela 

Zgarda Robret 

Zakrzewska Joanna 

Zakrzewski Tomasz 

Zapolska Aleksandra

Areba Agnieszka 

Zbierzchowski Mateusz  

Ziajka Wojciech

Zielińska Paulina 

Ziemianek Agnieszka

Zięba Anna 

Zięba Rafał  

Ziętek Ilona

Złomańczuk Wojciech 

Zuzia Aleksandra 

Zwierniak Magdalena

Zwolak Karolina

Zygadłowicz Mikołaj 

Zygmunt Adrianna  

Zyska Marek 

Ż 

Żbik Paweł

Żebracka-Wilk Irena  

Żukowska Katarzyna 

Żurkowska Jolanta 

Żychiewicz Adrianna

Żyliński Marek