uczestnicy

skawina

Uczestnicy warsztatów fotograficznych realizowanych w ramach Programu Rozwoju Bibliotek

Skawina 2013 r. 

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

od lewej: Włodzimierz Płaneta,

Jacek Piwowarczyk, ???, Michał Turakiewicz

 

gl-1

Gliczarów Górny 2011 r. 

Tygodniowe warsztaty fotograficzne dla utalentowanej plastycznie młodzieży z krakowskich szkół muzycznych. Włodzimierz Płaneta, Jerzy Skoczylas

Proszę o pomoc w ustaleniu nazwisk uczestników  studio@planetaw.com 

 

 

 

 

Grupa techniczna 2010 r. 
Górny rząd: ???, ???, ???, ???, Paulina Przybytek-Suder, Włodzimierz Płaneta, dolny rząd: ???, Katarzyna, ???, Rafał Przybytek-Suder, ???, ???

Proszę o pomoc w ustaleniu nazwisk uczestników studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa pejzażowa i grupa warsztaty 2010 r. 

od lewej w górnym rzędzie: Krzysztof Rodak, Piotr Werewka, Mateusz Malicki, ???, Aleksandra Zapolska, Jacek Piwowarczyk,
poniżej: Włodzimierz Płaneta, Michał Turakiewicz, Barbara Trać, Kamila Łabędzka-Słowik, Danuta Ilcewicz-Stefaniuk, Bogusława Czajczyk, Lilianna Wolnik, Agata Różycka

Proszę o pomoc w ustaleniu nazwisk uczestników studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

Grupa pejzażowa 2010 r. 

od lewej: ???, ???, Bogusława Czajczyk, Agata Różycka, Mateusz Malicki, Konrad Łapin

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa techniczna 2010 r. 

od lewej: Włodzimierz Płaneta, Michał Franaszek, ???, ???, ???, Michał Turakiewicz

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

 

grupa-techniczna-2010

Grupa warsztaty 2010 r. 

od lewej w górnym rzędzie: Tadeusz Chudy, Danuta Ilcewicz-Stefaniuk, ???, ???, ???, Jacek Piwowarczyk, Urszula Wilgocka, Michał Turakiewicz, poniżej od lewej: Włodzimierz Płaneta, ???, ??? Kamila Łabędzka – Słowik, ???, ???, Barbara Trać, Aleksandra Zapolska, ???, Piotr Werewka

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

grupa-pejzazowa-2010Grupa pejzażowa i grupa warsztaty 2010 r. 

W górnym rzędzie od lewej: Tadeusz Chudy, ???, Aleksandra Zapolska, Bogusława Czajczyk, Liliana Wolnik, Agata Różycka, Piotr Werewka, Konrad Łapin, Mateusz Malicki, Jacek Piwowarczyk, poniżej od lewej ???, ???, Michał Turakiewicz, Włodzimierz Płaneta

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

portretowa-2010Grupa zaawansowana fotografii portretowej 2010 r. 

od lewej: Marcin Maryański, Piotr Kręglicki, Alicja Olender, Jurand Sas, Aleksandra Rosołowska

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

 

portretowa-2010-cGrupa zaawansowana fotografii czarno-białej cyfrowej 2010 r. 

od lewej: Tomasz Kołek, Karolina Bała, Olimpia Nowik , Krzysztof Pelc, Aneta Wilk

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

 

grupa-techniczna-2009Grupa techniczna 2009 r. 

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

 

nikiszowiecWarsztaty Fotograficzne z młodzieżą gimnazjum oo Pijarów w Krakowie

Nikiszowiec 2009 r. 

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

zbiorowe-techniczna-2009aGrupa techniczna 2009 r. 

Aleksandra Rosołowska, Urszula Różycka, Rafał Kosiński, Alicja Olender, Włodzimierz Płaneta

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

zbiorowe-2009-2Warsztaty fotograficzne 2009 r. 

od lewej: Janusz Różycki, Ryszard Cabała, Olimpia Nowik, ???, Zbigniew Strózik, Grzegorz Gancarz, Krzysztof Kowalczewski, Rafał Kosiński, Krcha, Michał Gorycki, Krzysztof Pelc; w dolnym rzędzie od lewej: ???, Tomasz Kołek, Krzysztof Werejko, Włodzimierz Płaneta, Rafał Dziwisz, Karolina Bała, ???

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

Warsztaty fotograficzne 2009 r. – grupa studyjna

od lewej rzędzie: ???, Wojciech Czabanowski, ???, ???, ???, Agnieszka Szuwarzyńska

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

zbiorowe-warsztaty-2009Warsztaty fotograficzne 2009 r. 

od lewej w górnym rzędzie: ???, Ryszard Cabała,Swietłana Tyupa, Krzysztof Warejko, Karolina Bała, Janusz Różycki, Olimpia Nowik, Tomasz Kołek, Konrad Łapin, Rafał Kosiński, Krzysztof Pelc. Poniżej od lewej: ???, Michał Gorycki, Anna Gumułka, ???, Ewa Kudłaty, Włodzimierz Płaneta

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

czestochowa-kopiaWarsztaty fotograficzne Czestochowa 2009 r. 

Włodzimierz Płaneta, Sławomir Jodłowski

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

Warsztaty fotograficzne grupa pejzażowa 2009 r. 

od lewej: Janusz Różycki, ???, ???, Joanna Wierońska, ???, Włodzimierz Płaneta, Olimpia Nowik, ???, Rafał Widzisz, Krzysztof Warejko, Tomasz Kołek, Ewa Kudłaty, Ryszard Cabała, ???.

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

golczaWarsztaty fotograficzne – Gminna Biblioteka Publiczna – Gołcza 2009 r. 

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa warsztaty 2009 r. 

od lewej: ???, Włodzimierz Płaneta, ???, Alicja Olender, ???, Aleksandra Rosołowska, Liliana Wolnik, ???, Bogusława Czajczyk, ???, ???

 

 

 

 

 

 

 

Grupa pejzażowa 2009 r. 

od lewej: Tomasz Kowalczewski, Paweł Barket, Grzegorz Gancarz, Piotr Stefański, Zbigniew Strózik, Rafał Widzisz. Poniżej Włodzimierz Płaneta, Joanna Wieroński, Sławek Kowalczyk

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

Grupa studyjna 2009 r. 

Violetta Bursztynka-Obuchowicz, Katarzyna Sanecka

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa pejzażowa 2008 r. 

od lewej: Jurand Sas, Daniel Gierczyk, ???, Przemek Stanek, Marek Janikowski, Zbigniew Kijania, Marta Hawlena, Katarzyna Sanecka, Ryszard Cabała, ???

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

Grupa studyjna 2008 r. 

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa techniczna 2008 r. 

od lewej: ???, ???, ???, Marcin Borelowski, ???, ???, poniżej od lewej: ???, ???, Aneta Mudyna, ???, Włodzimierz Płaneta

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

Grupa studyjna 2008 r.  

Olimpia Nowik, Ryszard Lachman

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

Grupa techniczna 2008 r. 

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa techniczna 2008 r. 

Ewa Kudłaty, Włodzimierz Płaneta

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

Grupa warsztaty 2008 r. 

Sławomir Kowalczyk, Rafał Widzisz

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa warsztaty 2008 r. 

Aneta Wilk, Marta Janikowska, Agnieszka Szuwarzyńska, Agata Siegel, Daniel Gierczyk, Konrad Poznański, Zbigniew Kijania, Marek Janikowski, Włodzimierz Płaneta 

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

Grupa warsztaty 2008 r.  

od lewej w górnym rzędzie: ???, ???, Jurand Sas, Przemek Stanek, ???, ???, ???, ???

w dolnym rzędzie od lewej: ???, ???, ???, ???, Włodzimierz Płaneta 

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

Grupa techniczna 2008 r. 

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa techniczna 2008 r. 

od lewej: ???, ???, Marek Janikowski, ???, Jurand Sas, Zbigniew Kijania, Przemek Stanek, Katarzyna Sanecka, poniżej Włodzimierz Płaneta

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

Warsztaty, Gimnazjum o.o. Pijarów – Kraków – 2007 r. 

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa studyjna 2007 r. 

Piotr Szymaszek 

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa techniczna 2007 r.  

Marcin Borelowski, Włodzimierz Płaneta 

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

Grupa warsztaty 2007 r. 

od lewej. Włodzimierz Płaneta, Agnieszka Szuwarzyńska, ???, ???, ???, Sylwia Łabaj , Zbigniew Kijania, Konrad Poznański, Daniel Gierczyk

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

   

Grupa warsztaty 2002 od lewej: ???, Łukasz Pęcak, Paweł Drozd, Hanna Kiszka, Włodzimierz Płaneta, ???, Maria Brzostowska

Grupa techniczna 2003 r. 

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa warsztaty rok ???

Katarzyna Skupień, Włodzimierz Płaneta, Witalis Szumiło-Kulczycki

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa warsztaty rok ???

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa warsztaty rok ???

Marek Ryłko, Włodzimierz Płaneta, Artur Pióro

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa warsztaty rok ???

Włodzimierz Płaneta, Jacek Dumanowski, Agata Pałys-Suchorab

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

Grupa warsztaty rok ???

Włodzimierz Płaneta, Artur Pioro, Marek Ryłko

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa Warsztaty rok. ???

Ireneusz Misiak, Włodzimierz Płaneta, Agata Pałys-Suchorab, Małgorzata Pióro, Artur Pióro, Zygmunt Novak

 

 

 

 

 

 

 

 

Warsztaty Fotograficzne rok ???

Magda Czubernat, Wanda Szumiło-Kulczycka, Włodzimierz Płaneta, Wojciech Ziajka 

 

 

 

 

 

 

 

 

Warsztaty Fotograficzne rok 2002 r. 

Zygmunt Novak, Agata Pałys-Suchorab, Jacek Dumanowski, Małgorzata Pióro, Michał Banaś, Artur Pióro, Leszk Barwacz, Włodzimierz Płaneta

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

 

 

Warsztaty Fotograficzne rok ?

???, Aneta Wójcik, ???

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

 

Warsztaty Fotograficzne rok ?

Wojciech Ziajka, Adam Windak, Wanda Szumiło-Kulczycka, Roman Buliński, Włodzimierz Płaneta 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Warsztaty Fotograficzne rok ?

od lewej: Roma Buliński, ???, ???, Wanda Szumiło-Kulczycka, Magda Czubernat, Maciej Smycz, Włodzimierz Płaneta, Wojciech Ziajka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Warsztaty Fotograficzne rok ???

Magda Czubernat, Maciej Smycz, Włodzimierz Płaneta, Janusz Socha 

 

 

 

 

 

 

 

 

Warsztaty Fotograficzne rok ??? Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

Zygmunt Novak, Wanda Szumiło-Kulczycka, Włodzimierz Płaneta, Wojciech Ziajka 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Warsztaty Fotograficzne rok ??? Adam Windak, Piotr Koralewski, Mirosław Dzido, Włodzimierz Płaneta, Jan Czyżewski 

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

 

 

 

 

 

Warsztaty fotograficzne 1994 r.

Włodzimierz Płaneta, Robert Baś, Agata Jaskierny, Janusz Skórski 

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

 

 

     

           

 

                                                                                           

 

Lanckorona

Włodzimierz Płaneta, Janusz Czerwiński, Joanna Mrówka 

 

 

 

 

 

 

 

Warsztaty fotograficzne 1993 r. Brunon Wąsowski, Marek Żyliński, Wiesław Kachnowicz, Stanisław Kwieciński, Ireneusz Marlicki, Stanisław Guzik, Włodzimierz Płaneta

Proszę o pomoc w ustaleniu daty i nazwisk studio@planetaw.com 

Pamiętamy o byłych uczestnikach Warsztatów Fotograficznych w Krakowie którzy odeszli… Ich barwne i pełne życia postacie na zawsze zostaną w naszej pamięci. Czas płynie – fotografie pozostają…

+ Jerzy Półczyński  + Marcin Borelowski  + Agata Pałys-Suchorab 2018 r.

 

Odtwarzamy listę wszystkich uczestników Warsztatów Fotograficznych w Krakowie. Prosimy o pomoc w uzupełnieniu nazwisk i ewentualnie lat uczestnictwa. 

Prosimy o linki do swoich stron internetowych i galerii, chętnie je opublikujemy. Obecnie na liście jest 678 uczestników.   

Lista uczestników Warsztatów Fotograficznych w Krakowie  w latach 1993 – 2021  

A

1. Adamaszek Piotr 

2. Adamska Martyna

3. Adamski Krzysztof 

4. Albin Joanna 

5. Ambrosiewicz-Jacobs Julia 

6. Andrusikiewicz Wacław

7. Anielska DorotaAugustyniak Jarosław 

B

8. Baś Robert

9. Badzioch Mirosław

10. Bajan Katarzyna 

11. Barket Paweł 

12. Bartel Kazimierz

13. Barwacz Leszek 

14. Bakowski Wiesław 

15. Balcer Natalia

16. Balcerowiak Klaudia 

17. Balcewicz Aleksander 

18. Bała Karolina

19. Bałazy Marcin

20. Banaszak Agnieszka

21. Banaś Karolina  

22. Banaś Michał

23. Barabanor Michał

24. Baranek Aleksandra

25. Bauer Marek 

26. Bażyk Karol 

27. Bąk Kamil

28. Bednarek Anna  

29. Bednarek Ewa 

30. Bednarczyk Klaudia

31. Bednarczyk Paweł

32. Bielański Dawid 

33. Belka Judyta

34. Bestyński Jerzy 

35. Bialic Katarzyna

36. Bieliński Maciej

37. Białowąs Karina

38. Bieda Marzena  

39. Bielecka Małgorzata 

40. Bieniek Ewa

41. Bielich Ewa  

42. Bilski Radosław

43. Binkowski Tomasz

44. Biernacki Paweł  

45. Bizoń Katarzyna

46. Błaszczyńska Anna

47. Błazy Marcin

48. Błakała Iwona

49. Błachut Beata 

50. Błachut Tomasz

51. Błaszczyk Dominika  

52. Bobek Mateusz

53. Bobula Tomasz

54. Bochenek Mariusz  

55. Borelowski Marcin + 

56. Borkowska Joanna 

57. Brodawski Aleksander

58. Brzostowska Maria

59. Brzyska Małgorzata  

60. Buliński Roman

61. Buławski Marcin + 

62. Burns Ewa

63. Bursztynka-Obuchowicz Violetta

64. Byrski Piotr  

C

65. Cabała Ryszard

66. Cabała-Jania Teresa

67. Cała Anna 

68. Ceglarek Aneta 

69. Chatys Jarosław

70. Chmielnicka Dorota

71.  Chodecka Izabela

72. Choiński Marcin  

73. Chroba Agnieszka 

74. Chrzeszczuk Bartłomiej 

75. Chudzikiewicz-Pastusia Kinga 

76. Chudy Tadeusz

77. Chudzikiewicz-Pastuszka Kinga  

78. Chwesiuk Grzegorz

79. Cichocka Marta 

80. Ciećkiewicz Beata

81. Ciężadło Michał 

82. Ciesielski Miłosz 

83. Cora Wojciech

84. Czabanowski Wojciech  

85. Czaja Mieszko 

86. Czajczyk Bogusława

87. Czarnecka Jolanta

88. Czarnecki Tadeusz

89. Czech Tomasz

90. Czechowska Joanna 

91. Czekaj Maciej  

92. Czerwiński Janusz

93. Czernecka Jolanta 

94. Czopek Barbara

95. Czopek Natalia

96 Czuba Piotr 

97. Czubernat Magda 

98. Czyżewski Jan  

99. Ćwiklkik Barbara

D

 

100. Daniec Krystian 

101. Dąbrowska Dominika 

102. Debska Małgorzata

103. Dhlke-Orska Monika 

104. Dec Laura

105. Dec Zdzisław

106. Dobrowolska Ewa

107. Domagała Gabriela 

108. Domagała Jacek  

109. Domańska Jagoda

110. Domański Jerzy

111. Drebszok Kamila  

112. Drozd Paweł 

113. Dryja Krzysztof 

114. Dubiel Leszek 

115. Dudek Justyna 

116. Dul Aleksandra 

117. Duliński Mateusz 

118. Dumanowski Jacek

119. Duś Michał

120. Durek Alina 

121. Dutkiwicz Anna 

122. Dutkiewicz Dariusz 

123. Dutkiewicz Taras 

124. Durelek-Janusz Małgorzata 

125. Duś Michał 

126. Dwefler Marzena

127. Dworak Dominika 

128. Dybiec Tomasz

129. Dyduch Kazimierz  

130. Dyduła Robert

131. Dykas Wojciech 

132. Dymitrowski Piotr

133. Dynda Robert 

134. Dziasek Wiktoria

135. Dziedzic Elżbieta  

136. Dzięgiel Anna 

137. Dziegiel Paweł 

138. Dzido Mirosław

139. Dzióbek Robert

140. Dziubka Alicja

141. Dziuk Joanna

142. Dziurzyński Piotr 

143. Dźwirek Artur

144. Dźwirek Jowita  

 

F

145. Faszczewska Magdalena

146. Fauske-Kaczanowska Aneta  

147. Feiner Paweł 

148. Figut Joanna

149. Filak Marta

150. Filip Dorota

151. Filipek Wojciech 

152. Flak Witold 

140. Florek Aldona

141. Floriański Wojciech 

142. Forman Edyta

143. Foryś Monika   

144. Frackowiak Dariusz

145. Franciszek Michał 

146. Froniak Justyna

147. Frymark Joanna 

148. Frynas Elżbieta  

G

 

149. Gabona Sławomir

150. Gajer Paweł 

151. Gajewski Janusz

152. Gałęziowski Michał 

153. Gałeziewski Marcin

154. Gałka Janusz

155. Gaweł Karolina

156. Gawin Artur

158. Grabacik Joanna  

159. Grabska-Press Marta 

Grubiel Agnieszka 

160. Grzegorz Gancarz

161. Grzesiński Adam 

162. Grzybek Wincenty

163. Gibowski Szymon  

164. Gierczyk Daniel

165. Gładysek Katarzyna 

166. Głowacki Krzysztof

166. Roksana Głębiowska 

Gorczyńksa Magdalena  

167. Gorycki Michał

168. Gosciński Tomasz 

169. Góra Artur 

170. Górecki Wojciech

171. Górnisiewicz Arkadiusz 

172. Górski Jakub 

Grabowska Jadwiga

173. Gubała Alicja

174. Grudzień Kamil  

175. Gumułaka Anna 

176. Guzik Stanisław

177. Guzy Paulina 

H 

178. Haczewski Krzysztof

179. Hajduk Marian 

180. Halczyńska Marta

181. Halewski Tomasz 

182. Haltoś Jan

183. Hankus Paweł  

184. Hawlena Marta

185. Heiza Jacek  

186. Herzog Maria

I

187. Idzikowska Weronika

188. Ilcewicz-Stefaniuk Danuta

189. Isakiewicz Jerzy  

J

190. Jachymiak Wojciech

191. Jaguścik Sylwia 

192. Jakóbczyk Grażyna 

193. Jamka Urszula 

194. Janos Renata 

195. Janowski Dariusz 

196. Januszko Aleksandra 

197. Janik Marta 

198. Janikowski Marek

199. Janiszewski Maciej 

200. Janusz Artur 

201. Jaroł Beata

202. Jaroł Grzegorz 

203. Jaskierny Agata

Jastrzembski Kazimierz 

204. Jarosz Izabela

205. Jaworska Monika 

          Jeleń Magdalena

206. Jeleń Piotr

207. Jura Łukasz 
208. Jurek Magdalena  

K

209. Kachnowicz Wiesław

210. Kaim Dominik 

211. Kalinowska Marta

212. Kamińska Dorota 

213. Kania Bogusława 

214. Kaproń Marcin 

215. Kapusta Artur

216. Kapusta Marcin

217. Karliński Wojciech 

218. Karpiński Piotr

219. Karpiński Sławomir 

220. Kasperczak Dagmara 

221. Kasperczyk Piotr  

222. Kasperska Sylwia

223. Kastner Maciej 

224. Kasina Joanna

Kącik-Cichy Ewa  

225. Keppert Marek

225. Kiełkowicz-Werner Magdalena

226. Kierońska Izabela  

227. Kijania Zbigniew

228. Kisielewski Bartłomiej 

229. Kiszka Hanna

230. Klimkiewicz Katarzyna

231. Klimkowska Dorota

Kleczyńska Małgorzata

232. Kłeczek Beata 

233. Kłosowski Andrzej

Kłupciński Andrzej 

234. Kneć Justyna

235. Koc Andrzej 

236. Kociołek Krzysztof 

237. Koleszko Witold

238. Kołek Tomasz

239. Kołodziej Beata 

240. Kołodziej Marta

241. Kołodziejczyk Katarzyna 

243. Korczek Elżbieta

244. Kosowska Anna

Kosta Mariusz

Kotarska Katarzyna  

245. Kowalczyk Agata 

246. Kozłowska Ewa 

247. Kmita-Fugiel Małgorzata

248. Konieczny Szczepan 

249. Kopeć Małgorzata 

250. Kopeć Michał  

251. Koralewski Piotr

252. Kornas Piotr  

253. Kosiński Rafał 

254. Kosiński Tomasz 

255. Koszałka Marcin  

257. Kowalczewski Tomasz 

258. Kowalczyk Sławomir

259. Kowalczyk Szymon 

260. Kowalski Mariusz

261. Kowalski Tomasz 

262. Kowalska Patrycja

263. Kownacki Roman

264. Kozak Elżbieta 

265. Kozieł Piotr

265. Kozioł-Marzec Justyna  

266. Kozłowska Ewa 

267. Krawczyk Zbigniew  

268. Krawiec Agnieszka

269. Krawiec Mirosław 

270. Kreglicki Piotr 

271. Krężel Agnieszka  

272. Krężołek Piotr

273. Król Helena 

274. Król Karolina

275. Król Marzena

276. Krzyszytoń Bartosz  

277. Krystaszek Przemysław

278. Krzyszkowska Barbara 

279. Krzyszkowski Wojciech 

280. Kubat-Spórna Małgorzata

281. Kubecki Wojciech  

282. Kubera Natalia

283. Kubic Piotr  

284. Kubisiowski Piotr 

285. Kubiszowska Natalia

286. Kucharska Julia 

287. Kuchta Piotr

288. Kucio Maciej   

289. Kudelski Mateusz

290. Kudłaty Ewa

291. Kukła Agnieszka 

292. Kukla Iwona 

293. Kulessa Beata

294. Kulis Joanna 

295. Kupiec Monika 

296. Kupras Beata

297. Kusion Iwona

298. Kwiatkowski Krzysztof 

298. Kwiecień Joanna

299. Kwieciński Stanisław

300. Kuchejda Dominika 

301. Kuchta Karolina

302. Kuchta Piotr 

Kutybacha Beata

303. Kuznetsova Ekaterina 

304. Kuźdnał-Kiermanek Kamil

305. Kwas Anna 

306. Kwasek Paweł 

307. Kwiatek Renata

308. Kwiatkowski Maciej

309. Kwieciński Stanisław  

L

310. Lachman Ryszard

311. Lala Monika 

312. Lazar Bogusława 

313. Lazar Tomasz 

314. Lech Tomasz 

315. Leckowska Jolanta

Leszczyński Maciej 

316. Leszko Marta 

317. Leśniewska Justyna 

318. Leśniewska Magda 

319. Lewandowski Grzegorz

320. Lewandowski Wojciech 

321. Leżańska Małgorzata 

322. Leyko Magdalena 

323. Ligsza Magdalena

324. Lindner  Karolina

325. Liparski Jan 

Lipczyński Andrzej 

326. Lipski Grzegorz

327. Liszka Grzegorz 

328. Ludwin Claudia  

Ł

329. Łabędzka-Słowik Kamila 

330. Łapin Konrad

331. Łabaj Sylwia 

332. Łomowska Aneta 

333. Łosik Katarzyna

334. Łoza Kinga

335. Łuczywo Małgorzata

336. Łukasiewicz Joanna

Łukasiewicz Sebastian  

337. Łukasiński Tomasz

338. Łysakowski Robert   

339. Maciaszek Marta 

340. Maciej Anna

341. Maciejewski Wojciech

342. Madoczek-Musiał Elżbieta

343. Machota Małgorzata 

345. Makowski Maciej

346. Marcinkowska Ewa

346. Marcinkowska Elżbieta

347. Marjańska Anna

348. Maj Łukasz 

349. Majorczyk Barbara 

350. Marlicki Ireneusz

351. Malicki Mateusz

352. Mariański Marcin

Marszałek Marek 

353. Marynowska Renata

354. Marzec Mateusz 

355. Marzec Sebastian 

356. Mastalerz Radosław

Maślanka Ilona 

357. Matuzik Dariusz

358. Matyka Małgorzata

359. Mazan Agnieszka 

360. Mazurek Tomasz  

361. Mawik Agata

362. Mazan Agnieszka

363. Mędrek Agnieszka 

364. Medoń Bożena

365. Mendys Agata 

366. Michałowska Barbara

367. Miedońska Anna 

368. Mietłowska Paulina

Mierzawa Michał 

369. Migut Barbara

Mierzejewski Marcin 

370. Miklas Joanna 

371. Mikołajczak Katarzyna 

372. Mikołajczyk Olga

373. Mikuła Aleksandra

374. Milanowska Anna

375. Milanowski Krzysztof  

376. Miodek Kinga

377. Mirocha Marta

378. Misiak Ireneusz

379. Misztal Robert

380. Miśkiewcz Izabela 

381. Mitok Sylwia  

382. Młynarczyk Anna 

383. Młynarczyk Renata

384. Mojdak Jacek 

385. Mitok Sylwia 

386. Mrozek Radosław

387. Mrówka Joanna

388. Murawski Maciej  

N

389. Napierzyński Michał 

390. Natanek Marcin

391. Nawłoka Eugenia  

392. Neumann Jakub

Nitsch Weronika 

Niziołek Izabella 

393. Nosalska Aleksandra

394. Nowacka Katarzyna

395. Nowacki Andrzej

Nowak Marlena 

396. Nowak Michał  

397. Nowik Olimpia 

398. Novak Zygmunt 

O

399. Ochnio Jakub

400. Oddachowska Magdalena

401. Olasińska Magda 

402. Olczyk Agnieszka 

403. Olearczyk Łukasz 

404. Olech Łukasz 

405. Olender Alicja

406. Oleś Igor

Oleś Jonasz

407. Olszewska Magda  

408. Onkus Wojciech 

409. Opaliński Piotr

Opiło Małgorzata 

410. Oracz Elżbieta

411. Ordyna Elżbieta  

412. Orliński Maciej

413. Orłowski Tomasz

414. Ornat Maciej 

415. Oruba Zbigniew 

416. Osetek Anna

417. Osiak Agnieszka  

418. Ostafil Anna Wiktoria 

419. Ostafin Agnieszka

420. Ostrowska Lucyna

421. Osuch Wojciech 

Oszywa Aleksandra 

422. Owsiany Katarzyna 

423. Ożóg Krzysztof 

P

424. Pabian Kamil 

425. Pabis Katarzyna 

426. Pachota Katarzyna

427. Pajak Szymon 

428. Pajek Szymon

429. Palider Anna

430. Palivoda Nadia 

431. Palivoda Ulana

432. Palka Katarzyna  

433. Palunek Roman

434. Pałka Anna  

435. Pałys-Suchorab Agata +

436. Pamul Małgorzata 

437. Paprotny Artur 

438. Pasternak Paweł

439. Paszkowska-Kwiatek Renata 

440. Pakulska Julia

441. Pamul Małgorzata

442. Patuła Michał 

443. Pawlak Jarosław

444. Pawłowska Anna  

445. Pęcak Łukasz

Pecek Anna 

446. Pecio Andrzej 

446. Pelc Krzysztof 

447. Peszkowski Lesław

448. Pietrzyk Beata  

449. Pękala Jarosław

450. Piekło Joanna  

451. Pierzchalski Piotr

452. Pietrzyk Beata 

453. Pijanowski Paweł 

454. Pikul Maria 

455. Piotrowski Michał  

456. Pióro Artur 

457. Pióro Małgorzata

458. Piwko Dorota

459. Piwoński Krzysztof  

460. Piwowarczyk Jacek

461. Podleśny Damian 

462. Polikowski Rafał 

463. Polit Filip 

464. Poręba Kamil 

465. Potocka Kinga

466. Potoniec Jan  

467. Poznański Konrad 

468. Półczyński Jerzy +

469. Prażucha Elżbieta 

470. Przybycin Michał

471. Przybytek-Suder Paulina

472. Przybytek Suder Rafał

473. Puczek Paulina 

474. Put Marcin

475. Pulnik Magdalena

        Pustelny Katarzyna  

476. Pys Justyna 

R

477. Rabenda Andrzej 

478. Raczkowski Piotr 

479. Rachwał Magdalena

480. Radło Aleksandra

481. Radło Paweł  

482. Rahal Oskar 

483. Rakusek Roman 

484. Rodak Krzysztof

485. Rodak Piotr

486. Rodziewicz Magdalena

487. Radziszewska Zofia

488. Richter Zdzisław

 

Rogala Maria  

489. Rokita Beata 

490. Rosołowska Aleksandra

491. Rosińska Beata

492. Roman Joanna 

493. Romanek Katarzyna 

494. Romański Witold 

495. Rowiński Marek 

496. Rozum Adrian 

497. Różańska Karolina 

498. Różycka Agata  

499. Różycki Janusz

500. Rumin Karolina

501. Ryba Zbigniew 

502. Rybus Anna  

503. Ryczek Ewa 

504. Ryczkowska Beata 

505. Rydzy Maciej 

506. Rydzy Magdalena

507. Rydzy-Załuska Katarzyna  

508. Ryłko Marek 

S

509. Sagan Rafał 

510. Sanecka Katarzyna

511. Sajdak Marcin 

512. Sas Jurand

513. Serda Barbara 

514. Siedlecka Dorota 

Siedlecka Ewa 

515. Siegel Agata

516. Simieniuk Paulina

517. Skulski Maciej

518. Slyk Mariusz

519. Sobczyk Kamila  

520. Sokołowski Jacek 

521. Sołtysik Renata 

522. Sosa Dominika

523. Sośniak-Igielińska Magda  

524. Spałek Sylwia

525. Spiska-Kosińska Ewa 

526. Spłuszka Mariusz

527. Spura Agnieszka

528. Sroka Jerzy  

529. Stachura Jakub 

539. Stelmach-Król Bernadetta 

540. Stanecka Marta 

541. Stanek Dominika

        Stanek Igor

542. Stanek Małgorzata 

543. Stanek Przemysław

544. Stankiewicz Rafał  

545. Stasiak Kamila

Stefański Grzegorz

546. Stępniak Joanna

547. Strączek Paweł 

548. Strojek Adam 

549. Siedlecka Ewa  

550. Sikora-Majewska Beata 

551. Skoluk Monika 

552. Skoczek Jacek

553. Skowronek Michał  

554. Skórski Janusz

555. Skórski Maciej 

556. Skulski Maciej

557. Skrzydłowska Karolina 

558. Skupień Katarzyna 

559. Smoroń Dagmara 

560. Smycz Maciej

561. Sołtysik Renata 

562. Sośniak Magdalena 

563. Stanek Dominika

564. Stanek Przemysław

565. Stefański Piotr

Stepień Bozena

566. Strączek Paweł 

568. Strózik Zbigniew

569. Suchocki Mariusz

570. Sułko Agnieszka 

571. Sumina Ksenia

Suś Arkadiusz

572. Synak-Russjan Ola

572. Szafraniec Dorota 

573. Szarek Magda

574. Szczepanik Marta 

575. Szczerba Anna 

575. Szczurek Agata 

576. Szelegieniec Krzysztof 

         Stobryn Okarmus Agnieszka

        Sypuła Jacek 

577. Szkup Krzysztof 

578. Szulski Maciek 

579. Szmist Agnieszka 

580. Szumiło-Kulczycka Wanda

581. Szumilło-Kulczycki Witalis

582. Szuwarzyńska Agnieszka

583. Szura Małgorzata  

584. Szarszewska Agnieszka

585. Szpila Dawid 

586. Sztrale Linda

587. Szutkowska-Maj Milena

588. Szylaw Monika

589. Szymańska Małgorzata

590. Szynak-Russjan Ola  

591. Szyser Alicja  

592. Szymaszek Piotr 

Ś

593. Ślęczkowska Katarzyna

594. Ślęczkowski Wiesław

595. Ślusarczyk Joanna

596. Ślusarczyk Sławomir

597. Śmiałek Bernard 

597. Światłoń Małgorzata

598. Świstek Maciej  

T

599. Tarasek Joanna 

600. Tarko Joanna 

601. Teter Paulina

602. Tetlak Magdalena 

603. Tosik Agnieszka 

604. Tiupa Swietłana 

605. Trać Barbara

606. Trojanowska Magdalena 

607. Tobjasz Katarzyna

608. Trautzel-Niedzielska Kalina

609. Trefon Sandra  

610. Trojanowska Magdalena

611. Trojanowska Małgorzata 

612. Trybalski Piotr 

613. Trzaska Karolina 

614. Tomasik Grzegorz

615. Tosik Katarzyna

616. Tuchalski Bogusław

Tumielewicz Joanna  

617. Turakiewcz Michał

618. Tylek Dorota 

619. Tyrpa Tomasz

U

620. Urbaniak Marek 

621. Utylska Beata 

W

622. Wachel Marek 

623. Wachowska Danuta 

624. Wadas Danuta

625. Wadas Grzegorz 

626. Wadas Grzegorz 

627. Wadowska Agnieszka 

Wallis Magdalena 

628. Wańkowicz-Gil Natalia 

629. Warejko Krzysztof

630. Wąsowski Brunon

631. Wąsowicz Anna

632. Watanek Marcin

633. Warejko Krzysztof

634. Wiater Maciej

635. Wieczorek Ewelina 

636. Wereszczuk Marcin 

637. Werewka Oskar

638. Werewka Piotr

639. Werszczyński Borys 

Widomska Gabriela 

640. Wierońska Joanna 

641. Wieżgowiec Marcin

642. Więcek Marek  

643. Wędzel Agnieszka

644. Wegrzyn Ireneusz 

645. Welzel Marek 

646. Wiech Tomasz 

647. Wiecha Szczepan 

648. Widzisz Rafał 

649. Wierońska Joanna

650. Witkowska Monika

651. Wilczek Justyna

652. Wilgocka Urszula 

653. Wilk Aneta

Wilk Katarzyna 

654. Wilk Magdalena 

655. Windak Adam

656. Wiśniewski Michał  

657. Witkowska Monika 

658. Wlezień Iwona

659. Wojtczak Beata

660. Wolak Andrzej 

661. Wolak Renata  

662. Wolnik Liliana

663. Woźniak Joanna 

664. Witkowska Anna 

Woźniakiewcz Maciej 

665. Wójcik Aneta

666. Wójcik Halina

667. Wójcik Magdalena

668. Wójcik Tomasz

669. Wróblewska Anna   

Z

670. Zabielska Magda

671. Zając Elżbieta 

672. Ziarko Katarzyna  

673. Zawada Katarzyna

674. Zawisz Barbara 

675. Zawodny Magdalena

676. Zdzierski Szymon

677. Zgarda Izabela 

678. Zgarda Robret 

679. Zakrzewska Joanna 

680. Zakrzewski Tomasz 

681. Zapolska Aleksandra

682. Areba Agnieszka 

683. Zbierzchowski Mateusz  

684. Ziajka Wojciech

Zieliński Maciej 

685. Zielińska Paulina 

686. Ziemianek Agnieszka

687. Zięba Anna 

688. Zięba Rafał  

689. Ziętek Ilona

690. Złomańczuk Wojciech 

691. Zuzia Aleksandra 

692. Zwierniak Magdalena

693. Zwolak Karolina

694. Zygadłowicz Mikołaj 

695. Zygmunt Adrianna  

696. Zyska Marek 

Ż 

697. Żbik Paweł

698. Żebracka-Wilk Irena  

699. Żukowska Katarzyna 

670. Żurkowska Jolanta 

671. Żychiewicz Adrianna

672. Żyliński Marek