Praga

OTWARTE PLENERY WARSZTATÓW FOTOGRAFICZNYCH – PRAGA

 

 

 

 

 

 

XI Otwarty Plener Warsztatów Fotograficznych w Krakowie PRAGA 2011
w plenerze udział wezieli : Aleksander Balcewicz, Maciej Bieliński, Iwona Błąkała, Kornel Błąkała, Małgorzata Brzyska, Anna Dutkiewicz, Dariusz Dutkiewicz, Jolanta Dziuk, Marian Dziuk, Monika Foryś, Piotr J., Piotr J., Sławomir Karpiński, Dagmara Kasperczyk, Justyna Kneć, Witold Koleszko, Beata Kołodziej, Ekaterina Kuznetsova – Petersburg, Jakub Kwiatek, Daniel Gierczyk, Magdalena Gorczyńska, Łukasz Maj, Anna Malinowska, Krzysztof Malinowski, Magdalena Odachowska – Warszawa, Mateusz Marzec, Sebastian Marzec, Malgorzata Matyka – Warszawa, Barbara Michałowska, Zbigniew Oruba, Renata Paszkowska-Kwiatek, Włodzimierz Płaneta, Krzysztof Pruszyński, Paulina Przybytek-Suder, Rafał Przybytek-Suder, Beata Rokita, Monika Skoluk, Ewa Szkup, Krzysztof Szkup, Magdalena Trojanowska, Danuta Wadas, Grzegorz Wadas,Tomasz Wójcik, Magda Zabelska, Paulina Zielińska,                                                                                                                                                                                                              Irena Żerebecka-Wilk


X Jubileuszowy Plener Warsztatów Fotograficznych w Krakowie PRAGA 2010
w plenerze uczestniczyli: Michał Ciężadło, Wojciech Cora, Ewa Gibek, Anna Gumułka, Michał Gorycki, Urszula Jamka, Artur Kapusta, Tomasz Kołek, Katarzyna Kotarska, Witold Koleszko, Marzena Król, Renata Kwiatek, Kinga Łoza, Mateusz Malicki, Marcin Maryański, Ireneusz Misiak, Jacek Mojdak Łukasz Olech, Sylwia Mitok, Anna Młynarczyk, Łukasz Olech, Monika Oleksy, Alicja Olender, Tomasz Orłowski, Paweł Pasternak, Jacek Piwowarczyk, Włodzimierz Płaneta, Krzysztof Rodak, Piotr Rodak, Aleksandra Rosołowska, Janusz Różycki, Beata Ryczkowska – Łódź, Agata Siegel, Jacek Sokołowski, Dominika Stanek, Rafał Stankiewicz – Warszawa, Anna Szczerba – Łódź, Maciej Świstek, Grzegorz Tomasik, Michał Turakiewicz, Danuta Wadas, Grzegorz Wadas – Głobikowa, Krzysztof Warejko, Piotr Warewka, Aneta Wilk, Aleksandra Zapolska, Piotr Zapolski

 


PRAGA 2009
W plenerze udział wzięli: Jerzy Bestyński, Karolina Biała, Karina Białowąs, Paweł Biernacki, Ryszard Cabała, Chmielecka Małgorzata, Chmielecka Dorota, Bartłomiej Chrzeszczyk, Jolanta Czernecka, Jurek Domański, Joanna Frymrak, Gumułka Anna, Marcin Kaproń, Artur Kapusta, Andrzej Kłosowski, Zbigniew Kłosowski, Witold Koleszko, Agata Kowalczyk, Beata Kupras, Kołek Tomasz, Renata Kwiatek, Ewa Kudłaty, Małgorzata Machota, Olimpia Nowik, Elżbieta Oracz, Paweł Pasternak, Jarosław Pawlak, Włodzimierz Płaneta, Piotr Raczkowski, Magdalena Rodziewicz, Agata Różycka, Janusz Różycki, Wojciech, Dagmara Smoron, Renata Sołtysik, Joanna Tarasek , Krzysztof Warejko, Michał Wiśniewski, Beata Wojtczak, Liliana Wolnik, Barbara Zawisz


PRAGA 2009
Od lewej: Włodzimierz Płaneta, Beata Kupras, ?, Urszula Różycka, Liliana Wolnik, Karolina Bała, ?

 

 

 

 

 

 

 

 

proszę o uzupełnienie brakujących nazwisk


PRAGA 2008
W plenerze udział wzięli: Marek Bauer, Ewa Bieniek, Marcin Buławski, Mirosława Buławska, Oxana Chorna, Monika Dahlke-Orska, Ewa Dobrowolska, Adam Domański, Kazimierz Dyduch, Jowita Dźwirek, Artur Dźwirek, Anna Dzięgiel, Paweł Dzięgiel, Daniel Gierczyk, Barbara Grzybek, Magdalena Grzybek, Maria Grzybek, Wincenty Grzybek, Jacek Heiza, Magdalena Jurek, Marcin Kapusta, Artur Kapusta, Kijania Zbigniew, Kijania Helena, Justyna Kneć Witold Koleszko, Elżbieta Korczek, Helena Król, Piotr Kręglicki, Barbara Krzyszkowska, Piotr Kuchta, Renata Kwiatek, Barbara Majorczyk, Joanna Miklas, Ireneusz Misiak, Izabela Miśkiewicz, Monika Oleksy, Paweł Pasternak, Anna Rybus, Agata Siegel, Maciej Skulski, Grzegorz Wadas, Anna Wróblewska, Joanna Wierońska, Aneta Wilk, Renata Wolak, Anna Zięba, Rafał Zięba


PRAGA 2007
od lewej: Marek Rowiński, Mateusz, ???, Zbigniew Kijania, Konrad Poznański, Paweł Pasternak, Witold Koleszko, ???,Piotr Jeleń, Anna Rowińska, ???, ???, ???, ???, w dolnym rzędzie od lewej: Daniel Gierczyk, Patrycja, ???, ???, Włodzimierz Płaneta, ???, ???, Rafał Zięba, ???, Sławomir Buga

 

 

 

 

proszę o uzupełnienie brakujących nazwisk

 


PRAGA 2006:
Banaś Michał, Błaszak Paweł, Buga Sławomir, Dzięgiel Anna, Dzięgiel Paweł, Gałuszka Monika, Gorczyca Mariusz, Kabat Katarzyna, Kiszka Hanna, Koleszko Witold, Kosno Agata, Kozakowski Marcin, Kozioł Justyna, Kozłowska Ewa, Kukla Iwona, Kwasek Paweł, Łukasiński Tomasz, Martyna Magda, Marzec Mateusz, Miklas Joanna, Minodzki Piotr, Misiak Ireneusz, Molski Radosław, Oleś Igor, Stochel Łukasińska Anna, Stopa Magda, Stós Daniel, Szafirska Agnieszka, Tomczuk Przemysław, Tonia Andrzej, Tylek Dorota, Walas Joanna, Węglarz Anna, Wieżgowski Marcin, Winikowska Monika, Wlezień Iwona, Włodarczyk Anna, Wójcik Aneta, Wywrocka Iwona, Zając Katarzyna, Zawada Katarzyna, Zelek Gabriela.



PRAGA 2005

Sylwester Bąk, Stanisław Borys, Zbigniew Borys, Wojciech Buchta, Elżbieta Cebula, Szymon Chyliński, Monika Gałuszka, Mariusz Gawęda, Agnieszka Gernand, Jakub Gralak, Magda Guzik, Karol Kielan, Mariusz Kiszka, Witold Koleszko, Paweł Kosicki, Agata Kosno, Grażyna Kozłowska, Marian Zdzisław Kozłowski, Michał Kulaziński, Bartłomiej Lewicki, Andrzej Lip-czynski, Grzegorz Litewka, Magdalena Łosiowska, Agnieszka Makuch, Maciej Małyszka, Joanna Miklas, Piotr Minodzki, Ireneusz Misiak, Jacek Osiniak, Kinga Oszywa, Sławek Oszywa, Włodzimierz Płaneta, Magdalena Rojek, Krzysztof Rostek, Dorota Szymańska, Aneta Wójcik, Iwona Wywrocka, Agnieszka Zabawa

 

 

 


PRAGA 2004

W górnym rzędzie od lewej: Grzegorz Dąbroś, Krzysztof Kwiatkowski, ???, Magda Sośniak, ???, Iwona Wywrocka, ???, ???, ???, Zbigniew Borys, Ireneusz Misiak, ???, Elżbieta Marcinkowska, Witold Koleszko, Joanna Kasina, Hanna Kiszka, Bolesław, Witold Flak, Natalia Palej, Wodzimierz Płaneta, Paweł Kosicki. W dolnym rzędzie od lewej: ???, ???, Sławek Oszywa, Magda Oszywa, ???, ???, ???, Radosław ???, ???, Joanna Głąb, Barbara Majorczyk

proszę o uzupełnienie brakujących nazwisk

 


PRAGA 2003

Od lewej w górnym rzędzie: Stanisław Olejnik, Barbara Olejnik, Tadeusz Kłosowski, ???, Małgorzata Lenart, ???, Anna Żaba, Joanna Kulis, Elżbieta Marcinkowska,???, Joanna Kasina, Aneta Wójcik, Paweł Małota, Lech Jaszowski, ???. W dolnym rzędzie od lewej: Włodzimierz Płaneta, ???, ???, ???, ???, Łukasz Pęcak, Elżbieta Marcinkowska, Barbara Majorczyk, Kasia Romanek, Leszek Barwacz

 

 

proszę o uzupełnienie brakujących nazwisk


PRAGA 2002

W górnym rzędzie od lewej: Elżbieta Wojciechowska, ???, Ireneusz Misiak, Wanda Szumiło-Kulczycka, ???, ???, Agata Pałys-Suchorab, Tadeusz Czarnecki, Joanna Kasina, Małgorzata Pióro. W dolnym rzędzie od lewej: Włodzimierz Płaneta, Lech Jaszowski, Artur Pióro, Sławomir Oszywa, Ola Pietkiewicz, ???, Krzysztof Kwiatkowski, ???, ???, Dawid Płaneta, Zygmunt Novak

 

 

proszę o uzupełnienie brakujących nazwisk

 

    Małgorzata Pióro, Ireneusz Misiak, Jacek Dumanowski, Artur Pióro, Zygmunt Novak, Agata Pałys-Suchorab, Włodzimierz Płaneta 

 

Galeria fotografii